Autor:

DeZet93

Utworzono:

01.10.2018

7 kolejka wypadła w ostatni dzień wrześniowy. Do Kolbarku przyjechała drużyna Zrywu ,która nie zdobyła jak na razie żadnego punktu ,nie zmieniło się po tym meczu , ponieważ Błyskawica gładko wygrała 5:1 . Dzięki czemu w Kolbarku pozostał lider, a nad drugą Dłubnią w tabeli mamy przewagi 4 punkty.

I Połowa
Pierwsza część gry to dominacja Błyskawicy, która potwierdza to dwoma bramkami, przy czym nie dają rywalom zagrozić własnej bramce.
20 minuta meczu ,akcja w środku pola, Drożyński przejmuję piłkę , wypuszcza w 16 skrzydłowego Szatana ,ten spokojnie przyjmuje , przymierza i pakuje piłę do siaty , mamy 1;0 !
10 minut później , akcja zaczęta od prawej strony , Królikowski wraz z Szatanem , po ładnej wymianie piłki, Piotrek wchodzi w pole karne ,uderza w krótki słupek ,piłka odbija się , robi się zamieszanie, ale na miejscu jest… Sadurski ! Wyjaśnia sytuację ,podwyższając na dwa –zero . Jest to 7 bramka w tym sezonie Mateusza.

II połowa.

Drugą połowe zaczynamy z „Przytupem” ,ponieważ już w 49 minucie ,Szatan znów zaczyna strzelanie , akcja z bramką identyczna jak ta z 20 minuty, tylko zmienia się asystent , a jest nim Gumółka.
Dokładnie 3 minuty później ta sama para podwyższa wynik , tym razem „Guma ‘’ wypuszcza Wojtka w pole,tylko z lewej strony, i „ Diobeł ‘’ kompletuje hatricka !
62 minuta. Królikowski dośrodkowuje z prawej strony, piłka mocno odbita od obrońcy , spada pod nogi Mosóra ,a ten lobuje bramkarza i mamy piątkę !
Taki wynik pozwala na spokojne przeprowadzenie zmian ,i próbowanie różnych rozwiązań taktycznych.
w 77 minucie ,wdało się w naszą drużynę rozluźnienie ,co wykorzystali goście strzelając honorową bramkę.
Zaczęło się wszystko od złego rozgrania Zatonia do Bachóra, przeciwnicy przejeli piłkę ,łatwo i szybko przeszli przez środek pola, ostatniego obrońcę ,wyłożyli na ziemię i sam na sam z bramkarzem wyszli zwycięsko .

Cieszy zwycięstwo , ale musimy się w pełni skoncentrować ,ponieważ zostały 4 najważniejsze mecze sezonu, z potencjalnymi faworytami do awansu . Najbliższy w niedzielę w Gołaczewach z Sokołem .
Chcemy pokazać ,że nie przypadkiem jesteśmy liderami ,a Błyskawica która była chłopcami do bicia to już nie my ,tylko z tą Błyskawicą trzeba się już liczyć i SZANOWAĆ !