BŁYSKAWICA LIDEREM ! BŁYSKAWICA - Cobra 4;1

6 kolejka ! Historyczna dla Kolbarku !
Ogrywając łatwo Cobrę Wężerów 4;1 ,Błyskawica po raz pierwszy w historii została liderem Serie B !
Mamy nadzieję że chłopaki nie oddadzą tego miejsca do 22 kolejki , a emocji to dopiero początek .
Krótki opis .

I połowa.

Mecz nie mógł się zacząć lepiej, bo już w 6 minucie Wojtek Szatan wykańcza akcję pary Rembelski –Dziubek i z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki .
3 minuta później mamy 2:0 ,a strzelcem … Znów Szatan !
Akcja rozgrywała się z lewej strony, Remberski wrzuca, Wojtek ze spokojem ładuje na 2;0 .
To były prawdziwe Diabelskie 10 minut naszego skrzydłowego, któremu w ostatnich dniach urodziła się pociecha , ukoronowaliśmy tą tzw . „Kołyską’’ ,z tej okazji życzymy dużo zdrowia ,szczęścia i sukcesów dla rodzinki Wojtka.
W 18 minucie Cobra miała rzut wolny z okolic 25 metra z prawej strony, gdzie wykończył akcję skutecznie głową Molong.
Kolejne minuty ,to kolejne bardzo dobre okazje dla Błyskawicy,ale niestety skuteczność szwankowała, aż do 36 minuty, kiedy do to Drożyński po podaniu od Dziubka ,wykorzystał złe ustawienie bramkarza gości i podwyższył prowadzenie na 3:0 lobem za pola karnego .
Tak jak i Wojtek ,Piotrek także długo nie czekał na 2 bramkę i 3 minuty później , potężnym strzałem pod poprzeczkę za pola karnego nie dał szans bramkarzowi gości .

II Połowa.
Druga część gry, dla wielu mogła być nudna, brak bramek ,mało sytuacji tzw „Setek” ,ale była w pełni kontrolowana przez graczy Błyskawicy, gdzie Cobra ani razu nie zagroziła gospodarzą.
Bardzo mądre rozgrywanie, dużo podań,pełna kontrola,tak wyglądała gra Błyskawicy do czasu około 80 minuty.
Ostatnie 10 minut ,gospodarze postanowili podnieść statystyki , a Laskowski i Włodarz po dwa razy mogli podnieść wynik , lecz fantastycznie zachował się bramkarz gości i wynik nie uległ już zmianie .
Mecz spokojny, bez kontrowersji, dobre sędziowanie , ale po meczu nie to już było ważne tylko jedna rzecz ,że …. LIDEREM JEST BŁYSKAWICA !

ZAPRASZAMY NA WYJAZD DO FALNIOWA WSZYSTKICH KIBICÓW ! Musicie być tam z nami , niedziele godzina 15.00 !