Laskowski za 3 ! BŁYSKAWICA -Strumyk 1;0

BŁYSKAWICA KOLBARK-Strumyk Zarzecze 1:0

Szczegóły:https://blyskawicakolbark.futbolowo.pl/game/791459/blyskawica-kolbark-vs-strumyk-zarzecze

14 października ,zmierzyły się dwie drużyny, których mecze zawsze między sobą były pełne emocji.
Ten mecz też taki był, mimo małej ilości bramek i osłabionych składów obydwóch zespołów.

I połowa
Pierwsza część spotkania należała zdecydowanie ,do drużyny gospodarzy.
Sadurski ładnie uderzył z rzutu wolnego, ale Broda był na miejscu . Swoje okazję mieli jeszcze Szatan, Gumółka oraz Laskowski , który to w 40 minucie strzela wolejem pierwszą bramkę w meczu,a jak się później okazało jedyną.
Warto zauważyć że „Laska’’ ma patent na Strumyk ,ponieważ odkąd gra w barwach Błyskawicy, co mecz tych drużyn strzela bramkę .

II Połowa
Początek był dość nerwowy z jednej ,jak i drugiej strony, co dało pole do popisu bramkarzom.
Od około 60 minuty ,inicjatywę meczu przejeli goście,którzy nie mieli już nic do stracenia a mogli uratować choćby punkt.
Zmasowane ataki Strumyka , które opierały się w głównej mierzę ,na długiej piłce w stronę Musiała lub Tomsii, okazały się nie skuteczne, ponieważ albo zatrzymywali się Oni na obrońcach ,którzy chyba zrobili najwięcej kilometrów w tym meczu lub świetne popisy wykonywał na linii Majcherkiewicz, któremu można śmiało przypisać obronne 3 ważnych punktów.

Dziękujemy kibicom za przybycie i przepraszamy za słaby poziom gry naszej drużyny , obiecujemy poprawę w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na Bukowskiej Woli ,gdzie zagramy z tamtejszym Northstarem –spadkowiczem z A-Klasy.